Tachov ubytování

Ubytování v Tachově je tu pro vás nyní za skvělé akční ceny! Přijeďte si odpočinout do tohoto regionu, projít si zdejší památky a užít všechny možné atrakce.

Pan podnikatel

Prezentace firmy je jedna z nejdůležitějších věcí v podnikání. Krom samozřejmě toho, že by měla firma být spolehlivá, nabízet cenově přijatelné výrobky, či služby a také být slušná k zákazníkovi. Ale ta prezentace, dá se dělat mnoha způsoby. Jedním z nich jsou například reklamní vlajky , které se mohou, za jistých okolností i pohybovat. A dají se vzít třeba i do průvodu. Ptáte se do jakého? To už je jen a jen na vás.

Praporky na klacku

Můj přítel je děsný fanatik, v dobrém slova smyslu, do sbírání praporků na klacku. Má jich doma nepřeberné množství a já už nevím, kam s nimi. Nejdříve měl pro sebe velkou skříň, teď už jeden celý pokoj, z našeho šestipokojového domu. Bohužel mu ale začíná být malý a tak mne včera u večeře požádal o laskavost. Je vám jasné o jakou. Ano, aby mohl pro své reklamní vlajky zabrat další část v naší ložnici. To už rozdýchávám docela těžce.

Pan podnikatel
4 (80%)1

Previous

Next